دریافت سابقه بیمه از طریق پشتیبان

راهنمای استفاده از خدمات

از این قسمت می توانید سابقه بیمه خود را از طریق کارشناسان سامانه با من تامین دریافت نمایید
 
امروزه بسیاری از شاغلان در حوزه های مختلف چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی بیمه شده تامین اجتماعی هستند و ماهانه مبلغی را بابت حق بیمه خود می پردازند .
البته به غیر از مبلغی که هر ماه بابت حق بیمه از حقوق افراد کسر می شود ، سهمی هم برای کارفرما در نظر گرفته شده که باید در فواصل زمانی تعیین شده بپردازد.

با وارد کردن اطلاعات خواسته شده:
کد ملی_ شماره شناسنامه _ نام نام خانوادگی _تاریخ تولد _ شماره موبایل
درخواست خود را ثبت کنید

نکات قابل توجه:

1-کلیه اطلاعات هویتی میبایست مطابق با اطلاعات کارت ملی و شناسنامه باشد.
دقت داشته باشید در صورت عدم تطابق اطلاعات وارد شده حساب کاربری برای شماایجاد نخواهد شد.
2-افرادی که کدملی و شماره شناسنامه یکسانی دارند لازم است هر دو قسمت کدملی وشماره شناسنامه را با مقدار یکسان پر نموده و از وارد نمودن عدد0(صفر) بجای شماره شناسنامه خودداری نمایند.
3-در بخاطر سپردن پاسخ سوالاتامنیتی خود دقت داشته باشید
این سوالاتجهتبازیابی گذرواژه شما مورد استفاده قرار می گیرند.
4-خواهشمند است در وارد نمودن شماره تلفن همراه وایمیلخود دقت نمائید. این اطلاعات پل ارتباطی سامانه های سازمان تأمین اجتماعی با شما می باشد
کدملی
نام
نام خانوادگی
شماره شناسنامه
تاریخ تولد
شماره موبایل
پیگیری درخواست

مطالب پیشنهادی مجله خبری با من تامین

قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی اخیرا به پایان رسیده است و قرارداد جدید آن‌ها با آتیه سازان حافظ تمدید شده است.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: با تصویب نهایی اصلاحیه ماده ۵ بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در مجلس، امکان پوشش بیمه ای تمامی واجدان شرایط بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی فراهم می شود.
رئیس کانون بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تهران گفت:تلاش ما بر این اساس است که بتوانیم رقم وام بازنشستگان تامین اجتماعی به ۱۰ میلیون تومان افزایش دهیم.
پاسخ: 1-حتما به صورت غیر ارادی بیکار شده باشد. 2-بازنشسته یا مستمری بگیر نباشد. 3-بیمه شده حداقل ۶ ماه سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد قبل از بیکار شدن. 4-بیمه شدگانی که به دلیل حوادثی مانند سیل، زلزله، آتش سوزی بیکار شدند نیاز به داشتن حداقل سابقه بیمه ندارند را دریافت خواهند کرد.
پاسخ: ۱- درخواست توسط متقاضی ارائه شده باشد ۲- حق بیمه دوران مذکور پرداخت شده باشد ۳- رابطه بیمه ای فرد با سازمان بیمه تامین اجتماعی برقرار باشد ۴- در صورتی که بیمه شده قبل از تاریخ تقاضا حداقل «۲» سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد
پاسخ: 1- فرد تحت پوشش با ۶۰ سال سن و ۲۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه می‌تواند با حداقل حقوق پایه و بیشتر بازنشسته شود. 2- فرد تحت پوشش با ۶۰ سال سن و زیر ۲۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه متناسب با تعداد سال‌های پرداخت حق بیمه بازنشسته می‌شود. 3- فرد تحت پوشش با ۶۰ سال سن و ۱۰ سال سابقه 4- فرد تحت پوشش با ۵۰ سال سن و ۳۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه با حقوق کامل باز نشسته می‌شود.