ثبت نام خرید خدمت سربازی

راهنمای استفاده از خدمات

  1. اطلاعات وارد شده در این فرم از این پس جهت شناسایی شما در سامانه یکپارچه سازمان تامین اجتماعی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  2. مالکیت شماره تلفن همراه وارد شده صرفاً می بایست متعلق به شخص شما باشد.
  3. در صورتیکه شماره تلفن همراه وارد شده متعلق به شما نباشد نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام شخصاً با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه به یکی از شعب سازمان تامین اجتماعی جهت فعال سازی حساب کاربری خود مراجعه نمائید.
  4. در صورتی که نام و نام خانوادگی شما دارای پسوند یا پیشوند باشد وارد نمودن آن الزامی می باشد.
افراد به دو صورت نقدی و یا اقساط(از یک الی 12 ماه) می توانند حق بیمه خدمت وظیفه را پرداخت نمایند.
 
چنانچه افراد مبلغ محاسبه شده بابت خرید سربازی در موعد مقرر (به صورت یکجا نقدی و یا اقساطی)  را پرداخت نکنند، می بایست برای پرداخت در زمان های بعدی ، محاسبه مجدد برای آن را انجام دهند.
 
هزینه این خدمت پس از انجام کار گرفته میشود
 
ثبت نام و پرداخت به صورت یکجا: 200/000ریال می باشد
 
ثبت نام و پرداخت به صورت قسطی:250/000ریال می باشد
 
نام
نام خانوادگی
شماره شناسنامه
کدملی
تاریخ تولد
شماره موبایل
تعداد قسط
پیگیری درخواست

مطالب پیشنهادی مجله خبری با من تامین

اگر اصل ۲۰ قانون اساسی رعایت شود و از کارگران و کارفرمایانِ زن به درستی حمایت شود، زنان هرگز از سکوت قانون برای رفع مایحتاج اولیه‌شان استفاده نخواهند کرد، اطمینان داشته باشیم.
واریز حقوق شهریور ماه بازنشستگان کشوری در برخی از استانها آغاز شد.
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر ۳۱تن از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ضرورت پرداخت مزایای فوق‌العاده به بازنشستگان تأمین اجتماعی را قرائت کرد.
پاسخ: 1-حتما به صورت غیر ارادی بیکار شده باشد. 2-بازنشسته یا مستمری بگیر نباشد. 3-بیمه شده حداقل ۶ ماه سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد قبل از بیکار شدن. 4-بیمه شدگانی که به دلیل حوادثی مانند سیل، زلزله، آتش سوزی بیکار شدند نیاز به داشتن حداقل سابقه بیمه ندارند را دریافت خواهند کرد.
پاسخ: ۱- درخواست توسط متقاضی ارائه شده باشد ۲- حق بیمه دوران مذکور پرداخت شده باشد ۳- رابطه بیمه ای فرد با سازمان بیمه تامین اجتماعی برقرار باشد ۴- در صورتی که بیمه شده قبل از تاریخ تقاضا حداقل «۲» سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد
پاسخ: 1- فرد تحت پوشش با ۶۰ سال سن و ۲۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه می‌تواند با حداقل حقوق پایه و بیشتر بازنشسته شود. 2- فرد تحت پوشش با ۶۰ سال سن و زیر ۲۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه متناسب با تعداد سال‌های پرداخت حق بیمه بازنشسته می‌شود. 3- فرد تحت پوشش با ۶۰ سال سن و ۱۰ سال سابقه 4- فرد تحت پوشش با ۵۰ سال سن و ۳۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه با حقوق کامل باز نشسته می‌شود.